החטא ועונשו

עלייתו המחודשת של האיברמקטין

מחקר כולל ביקורת עמיתים מראה ירידה של 92 אחוז בתמותה עם שימוש בתרופה שהורדתה מהמדף  "הוא אחד הסיפורים הגדולים ביותר של חיינו, ואנחנו לא הולכים לוותר עליו".

המחקר נעשה על אוכלוסייה מבוקרת של 88,102 נבדקים, שזה גודל מדגם עצום למחקר מדעי.

הנה הסקירה המהירה.

מבין 223,128 נבדקים מהעיר איטאג'אי (פורטוגל), 159,560 בני 18 ומעלה ולא נדבקו ב-קוביד-19 עד 7 ביולי 2020, מתוכם 45,716 (28.7%) לא השתמשו ו-113,844 (71.3%) השתמשו באיברמקטין. מבין משתמשי איברמקטין, 33,971 (29.8%) בשימוש לא סדיר (עד 60 מ"ג) ו-8,325 (7.3%) בשימוש קבוע (יותר מ-180 מ"ג).

אז מה שהם חיפשו כאן היה אפקט משופר תלוי מינון. ככל שהמינון עולה, האם אנו רואים השפעה גדולה וחזקה יותר? זו ההוכחה הגדולה ביותר לכך שאיברמקטין אינו חריגה – שזה באמת עובד, וזה בדיוק מה שהם ראו במחקר הזה.

והנה המסקנה.

"שיעור התמותה היה נמוך ב-92% בקרב משתמשי איברמקטין מאשר אצל מי שלא צרך איברמקטין…"


"אי שימוש באיברמקטין נקשר לעלייה של פי 12.5 בשיעור התמותה ולסיכון מוגבר פי 7 למות מקוביד-19 בהשוואה לשימוש קבוע באיברמקטין. יעילות מינון-תגובה זו מחזקת את ההשפעות המניעתיות של איברמקטין נגד קוביד-19."

"זה ענק, אנשים. כפי שמנסח זאת דל ביגטרי.

"וזה יושב על ערימת מחקרים שכבר הראינו לכם. הראינו לכם את שיחות הזום של טס לורי שחשפו שיש שקרים שמתרחשים סביב מחקר המטה-אנליזה שנעשה ברחבי העולם".

בואו נחזור לרגע לשיחת הזום הזו. רק כדי להבין את קנה המידה של דיכוי האיברמקטין על העולם.
– טס לורי: אז איך אתה חושב שהקיפאון יימשך? כמה זמן אתה חושב שתצליח –
– אנדרו היל: טוב, בסדר. מהצד שלי, כל ניסוי חדש שיגיע, אנחנו נוסיף אותו באגרסיביות, ואני חושב שסוף פברואר נהיה שם. שישה שבועות.
– טס לורי: כמה אנשים מתים כל יום?
– אנדרו היל: ובכן, יש קבוצה שלמה של אנשים שחושבים שאיברמקטין הוא זבל מוחלט –
– טס לורי: אני לא מדברת עליהם. אני לא מדברת עליהם. אני אומרת שאנחנו יודעים את הראיות. כמה אנשים מתים כל יום?
– אנדרו היל: אה, בטח. אני מתכוון, אתה יודע, 15,000 אנשים ביום.
– טס לורי: 15,000 אנשים ביום כפול שישה שבועות?
– אנדרו היל: כן, בטח. לא, הבנתי.
– טס לורי: ראשית, עלינו לנסות להכניס את זה לבריטניה כי בקצב הזה –
– אנדרו היל: המטרה שלי היא לאשר את התרופה. ולעשות כל שביכולתי כדי לקבל את אישורו –

15 אלף מקרי מוות ביום כפול שישה שבועות שווה ל-630,000 מקרי מוות. המסקנה של אותה מטה-אנליזה מעולם לא השתנתה. ושיחת הזום התרחשה לפני כמעט שנתיים…

 

עכשיו תחשוב על זה… דל ביגטרי, אומר. "יש לך את פרנסיס קולינס בראש ה-NIH. יש לך את טוני פאוצ'י ב-NIH בתוך NIAID."
שני הבחורים האלה יצאו בחריפות נגד איברמקטין; הם דחפו את החיסון. וכפי שציינו פעמים רבות, לא יכולת לקבל את אישור השימוש בחירום כדי להאיץ את החיסון אם היה מוצר שיכול להגן עליך מפני המחלה הזו, מה ש[מחקר] זה מראה באופן מניעתי, הוא עושה זאת לחלוטין.

ולכן הם היו צריכים למעוך אותו. אז עכשיו, כשאנחנו מסתכלים באמת על אחד המחקרים היחידים שנמצאו על כדור הארץ שמראים שאיברמקטין לא היה יעיל, הוא הולך ומובל על ידי שני הבחורים שממש יכולים ללכת לכלא אם נוכיח שההכחשה שלהם לאיברמקטין הביאה לחצי מיליון בני אדם שנפטרו בארצות הברית של אמריקה, פיטרו רופאים ללא סיבה כלשהי, ואז העמידו את המטופלים שלהם שהיו ניצלים בסכנה.

אתה מבין עד כמה הסיפור הזה באמת עצום? חשבתי על זה. אנחנו ממשיכים לראות את הכותרות האלה עוברות. אתה ממשיך להתכוונן ל-Highwire, ואנחנו באמת מתחילים להיות קהים ממה מסיפורים מחרידים, סיפורים שערורייתיים של התערבות ממשלתית בכל הנוגע לבני אדם חיים בארצות הברית של אמריקה. האם ייתכן שטוני פאוצ'י אחראי ליותר מחצי מיליון מקרי מוות בתוך שנתיים בארצות הברית של אמריקה? אתה מבין איפה זה יציב אותו בהיסטוריה האנושית בין אולי הדיקטטורים של העולם?"

"ואז כמה אנשים ברחבי העולם עקבו אחר המנדטים שלנו? כמה מיליונים לא השתמשו באיברמקטין בגלל המחקר הזה שנעשה ב-NIH? עכשיו, אני לא אומר שהמחקר הוא הונאה. אבל מה שאני אומר זה שאין סיכוי שנוכל להשתמש בזה כמחקר היחיד, במיוחד לאור העובדה שאנו מכירים להטיה הטהורה ב-NIH שנועדה כדי להגן על התחת שלהם.

כך שכנגד הר הראיות שעלה נגד האיברמקטין. זה אחד הסיפורים הגדולים ביותר של חיינו, ואנחנו לא מתכוונים לוותר עליו".

השאירו תגובה

#000