החטא ועונשו

שחיתות טהורה ופשוטה במשרד הבריאות

אט אט החשיפה המטלטלת של ד"ר יפה שיר-רז מקבלת חשיפה מחוץ לגבולות המדינה. בתוך המדינה כל הבוטים נאלמו דום ותקשורת של ממש לא באמת קיימת. להלן תרגום לגירסת expose-news.

במאמר שפורסם לפני מספר ימים פירט סטיב קירש את ההוכחה לכך שישראל מצאה בעיות בטיחות חמורות ב"חיסונים" נגד קוביד ולאחר מכן הסתירה בכוונה מכוון את הנתונים. "ישראל החלה לאסוף נתוני בטיחות רק לאחר שנה של תוכנית החיסונים. נאספו נתונים של 6 חודשים והתגלה שהחיסונים לא בטוחים אז הם שיקרו לעולם בקשר לזה", כתב. "זהו המאמר החשוב ביותר ב-Substack שלי"

למשרד הבריאות הישראלי נמסר על ידי קבוצת מומחים חיצונית, שנבחרה לחקור את הנושא על ידי משרד הבריאות, בראשות פרופ' מתי ברקוביץ כי זריקות הקוביד אינן בטוחות כפי שטען משרד הבריאות בפני עם הישראלי. למעשה האמת היתה בדיוק ההפך. תופעות הלוואי לא היו קלות וקצרות טווח אלא תופעות חמורות ונמשכות זמן רב. במקום להודות בטעותם, משרד הבריאות הסתיר זאת על ידי הוצאת דו"ח שעיוות את דו"ח המומחה.

ב-20 באוגוסט, סוף סוף התפרסמה הידיעה שהממשלה לא עקבה אחרי תגובות שליליות במשך שנה ואז – לאחר שהם סוף סוף אספו את נתוני הבטיחות השליליים – שהם תמרנו בכוונה את הנתונים כדי לגרום ל"חיסון" להיראות בטוח כשהוא לא היה. לא.

רק כלי חדשות אחד בעולם, GB News של בריטניה, היה מוכן לסקר את הסיפור. בסרטון למטה ניל אוליבר דן בחדשות המשמחות של הסרטון שדלף מפגישה פנימית של משרד הבריאות הישראלי שדן בהשפעות החיסון של פייזר: "השגנו הקלטה של ​​שיחת וידיאו שמעידה על כך שכמה תופעות לוואי שנגרמו מהחיסון הזה הם לא נדירים, קלים, או קצרי טווח אלא רציניים ועמידים לאורך זמן", אמר אוליבר כשהציג את יפה שיר-רז, עיתונאית וכתבת בריאות מומחית, ופרופסור רצף לוי, מומחה למערכות בריאות מ-MIT.

קריאה נוספת: חוקר שמונה על ידי משרד הבריאות הישראלי לחקור את תופעות הלוואי של חיסוני הקורונה הזהיר את המשרד שהוא עלול להיות פתוח לתביעות בגין עידוד הציבור להתחסן תוך טענה שתופעות הלוואי קלות וחולפות, יפה שיר-רז, 22 באוגוסט 2022

ההונאה כולה נחשפה במלואה ב-1 בספטמבר 2022 בשרשור טוויטר של יפה שיר-רז.

זהו סיפור של שחיתות, טהור ופשוט, כתב סטיב קירש.

"אין שום דרך להאיר את זה באור חיובי. כל מי שבשלטון ושלא קורא לחקירה ול"עריפת ראשים" הוא מושחת בדיוק כמו האנשים שעסקו בטיוח המקורי של דו"ח הבטיחות.

"הסיפור הזה הוא "האקדח המעשן" לו חיכינו: סוכנות ממשלתית רשמית נתפסה בהקלטה שקיבלה דו"ח מזיק ממדענים ולאחר מכן שיקרה בכוונה לציבור בעניין".

קירש סיפק ביעילות סיכום נקודתי בתחילת המאמר שלו שכללנו להלן. אנו ממליצים לך לקרוא את המאמר המלא של קירש: 'הוכחה שישראל מצאה בעיות בטיחות חמורות עם חיסוני קוביד ואז כיסתה את זה בכוונה' כאן.

העובדות המרכזיות בקצרה:
רשות הבריאות הישראלית ידעה שהחיסונים פוגעים באנשים: תופעות הלוואי של החיסון אינן קלות ולא קצרות טווח. למעשה, ב-65% מהמקרים הנוירולוגיים, התסמינים כולם מתמשכים.

הם גם קבעו סיבתיות: תופעות הלוואי נגרמו מהחיסון. זה משהו שאף אחד אחר לא הצליח להוכיח קודם לכן.

הם לא יודעים עד כמה חמור הנזק כי הם בדקו רק את הנתונים של חמש הקטגוריות המובילות. קרדיווסקולרי היה מס' 6. אז, הם הסתכלו רק על חלק קטן מהנתונים.

הרשויות הישראליות הסתירו בכוונה את נושאי הבטיחות ואף הסתירו זאת מהעולם כשפרסמו דו"ח כוזב שבעצם אמר "אין שום דבר חדש לראות כאן אנשים, תתקדם".

נכון ל-4 בספטמבר 2022, אף אחד לא קיבל על עצמו אחריות וכולם מתעלמים מסיפור הפצצה הזה:

יש "שביתה" בעיתונות ואין כלל סיקור בישראל של זה. התקשורת הישראלית מסרבת אפילו להסתכל על העדויות.
איש בישראל אינו נושא באחריות לשחיתות הזו. אין אפילו חקירה.
אף אחד בקהילה הרפואית העולמית לא מדבר על השחיתות או חחחחחחח זה משפיע על אנשים בכל מקום בעולם.
אין סיקור על כך באף מדיה מיינסטרים עולמית.
אף פקיד ציבורי (או כלי תקשורת מיינסטרים) בשום מקום בעולם אפילו לא קורא לחקירה, אף אחד לא רוצה לראות את דוח המומחה המקורי, ואף אחד לא רוצה לראות את נתוני הבטיחות שהם אספו.
זה לא מפתיע שהם מתעלמים מזה. מתעלמים מכל הנתונים השליליים על החיסון. למשל, כשגיליתי שרופאים קנדיים צעירים מתים בקצב נורמלי של יותר מ-12 לאחר הבוסטר השני, סירבה האגודה הרפואית הקנדית, שתפקידה לתמוך בבריאות הרופאים, להגיב. שלחתי חמש בקשות והם התעלמו מכל הבקשות. הם צריכים לשנות את אתר האינטרנט שלהם כדי לומר שהם תומכים של חברות התרופות, ולא בבריאות הרופאים.
באופן ספציפי:
למשרד הבריאות הישראלי נדרשו 18 חודשים ממועד השקת החיסון לפני שבדקו את נתוני בטיחות חיסונים הקוביד. הם התחילו לאסוף נתוני בטיחות רק בדצמבר 2021, שנה אחת לאחר הפצת החיסונים לציבור. מעטים ידעו זאת.

בדצמבר 2021 הם הטילו על פאנל מומחים חיצוני בראשות פרופ' מתי ברקוביץ, מומחה ישראלי מוביל לפרמקולוגיה וטוקסיקולוגיה מבית החולים אסף הרופא, לבחון את נתוני הבטיחות שאספו במהלך 6 החודשים הבאים (מתחילת דצמבר ועד סוף מאי 2022).

הפאנל הציג את ממצאיהם לאנשי משרד הבריאות ב-6 ביוני 2022 או בסמוך למועד זה בשיחת זום שהוקלטה בסתר. הם גילו שחיסוני קוביד היו הרבה יותר מסוכנים לאנשים ממה שהרשויות העולמיות הודו. הם מצאו אירועי לוואי חמורים שמעולם לא נחשפו על ידי פייזר או כל ממשלה עולמית. תופעות הלוואי הללו לא היו לטווח קצר, בניגוד מהנאמר לציבור.

הם גם קבעו סיבתיות, דבר שאף רשות בריאות עולמית אחרת לא הייתה מוכנה לעשות (מכיוון שגם ממשלות אחרות מעולם לא הסתכלו על הנתונים). סיבתיות הייתה ברורה וגם קלה להוכחה באמצעות נתוני האתגר מחדש שנאספו (אי אפשר לעשות זאת באמצעות נתוני VAERS של ארה"ב, למשל).

בקיצור, הפאנל קבע שהממשלה מטעה את עם ישראל.

אנחנו עדיין לא יודעים את כל היקף החיסונים מסוכנים מכיוון שהצוות החיצוני הסתכל רק על 5 האירועים המובילים ביותר שצוטטו בתדירות הגבוהה ביותר.

הן הרשויות הישראליות והן המדענים שניתחו את נתוני משרד הבריאות פעלו לטשטש את הנזקים על ידי פרסום דו"ח מפוברק לציבור כדי לגרום לחיסון להיראות בטוח לחלוטין ולטעון שאין בו שום דבר רע…

רק הודות למאמצים של אדם אמיץ אחד שפרסם את ההקלטה של ​​פגישת הזום המלאה בין משרד הבריאות לפאנל המומחים שלהם, אנו יודעים כעת מה נאמר באותה פגישה ומה הנתונים בעצם הראו. אחרת, העולם עדיין היה בחושך.

מנהיגי "המוסדות האמינים" שלנו בכל רחבי העולם לא אמרו שום דבר לאחר שהחדשות התפרסמו ב-20 באוגוסט 2022. הדבר מצביע על כך שיש שחיתות נרחבת בקהילה הרפואית, בסוכנויות הממשלתיות, בקרב פקידי בריאות הציבור, בתקשורת המרכזית והחברתית. חברות מדיה ברחבי העולם: הן לא יכירו בשום אירוע הנוגד את נרטיב המיינסטרים.

זו רמת שחיתות חסרת תקדים. הזוועות כאן ברורות. כולם צריכים להתבטא ולקרוא לחקירה מלאה ולהעריך באופן מלא את נתוני הבטיחות שנאספו על ידי ממשלת ישראל.

השאירו תגובה

#000