החטא ועונשו

לאסור את החיסון נגד קוביד

נתונים שפורסמו בהוראת בית המשפט חושפים את שיעור ההפלות בקרב נשים שתוצאות ההריון שלהן היו ידועות היה 87.5%. השיעור האמיתי עשוי להיות גבוה יותר או נמוך יותר, מכיוון שפייזר לא רשמה או דיווחה על תוצאות הריון עבור 238 מתוך 274 הנשים שידוע כי הן בהריון במהלך הניסוי.

נכתב על ידי ד"ר יוסף מרקולה למקור

על קצה המזלג:

  • מאז השקת זריקות הניסוי לקוביד-19, גורמי בריאות אמריקאים טענו בתוקף שהזריקות בטוחות לנשים הרות ולתינוקות שטרם נולדו.
  • בינתיים, נתונים של פייזר שפורסמו בהוראת בית המשפט – שמנהל המזון והתרופות האמריקני רצה להסתיר במשך 75 שנה – חושפים את שיעור ההפלות בקרב נשים שתוצאות ההריון שלהן היו ידועות היה 87.5%.
  • השיעור האמיתי עשוי להיות גבוה יותר או נמוך יותר, מכיוון שפייזר לא רשמה או דיווחה על תוצאות הריון עבור 238 מתוך 274 הנשים שידוע כי הן בהריון במהלך הניסוי.
  • מחקר בחסות המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, שהיה בשימוש נרחב כדי לתמוך בטענה שהזריקה בטוחה במהלך ההריון דיווח שגוי את הנתונים. שיעור ההפלות בפועל במאמר זה היה 82%.
  • נכון ל12 באוגוסט, מסד הנתונים של Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) רשם 4,941 הפלות לאחר נגיף הקוביד-19. לשם השוואה, דוחות התמותה של העובר עבור כל שאר החיסונים שדווחו לVAERS ב-30 השנים האחרונות הם 2,239.
  • מחקר ישראלי מצא כי חיסון פייזר לנגיף קוביד-19 פוגע בפוריות הגבר במשך שלושה חודשים לאחר כל מנה, מוריד את ריכוז הזרע ב-15.4% ואת ספירת התנועתיות הכוללת ב-22.1%, בהשוואה לבסיס.

מאז השקת זריקות הניסוי ל-קוביד-19, גורמי בריאות אמריקאים טענו נחרצות שהזריקות בטוחות לנשים בהריון, והפצירו בכל הנשים ההרות לבצע את ההזרקות "כדי להגן על עצמן ועל התינוקות שלהן".

עד היום, המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ממליץ על זריקת קוביד-19 עבור: "… נשים בהריון, מניקות, המנסות להיכנס להריון עכשיו, או העלולות להיכנס להריון בעתיד."
ה-CDC ממליץ עוד: "נשים בהריון צריכות להישאר מעודכנות עם חיסוני הקוביד-19 שלהן, כולל קבלת בוסטר לקוביד-19 כשמגיע הזמן לקבל אחד."
וטוען: "עדויות ממשיכות להיבנות מראות כי: חיסון נגד קוביד-19 במהלך ההריון בטוח ויעיל. אין כרגע עדות לכך שחיסונים כלשהם, כולל חיסוני קוביד-19, גורמים לבעיות פוריות אצל נשים או גברים".

כל אותו זמן, היו להם נתונים של פייזר המראים שהזריקות גורמות לשיעורים מזעזעים של הפלה טבעית, והוסיפו חטא כשסיוגו בצורה שגויה ובאופן בוטה "החלים/נפטר" כאפקט שלילי שנפתר?

מי בשכלו יראה במוות תופעת לוואי פתורה, אלא אם כן יש לו בראש סדר היום פירוק אוכלוסין?

אני לא רואה איך אפשר לתאר את כל זה מלבד כיסוי פלילי. הסיבה היחידה שאנחנו יודעים את זה היא בגלל שהשופט המחוזי של ארה"ב מארק פיטמן הורה למינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) לשחרר מסמכי פייזר בקצב של 55,000 עמודים בחודש. ה-FDA ופייזר ביקשו לשחרר את המסמכים בקצב של 500 עמודים בחודש, מה שאמור היה לקחת 75 שנים לחשיפת כל המסמכים.

כיסוי פלילי

ד"ר נעמי וולף דיווחה לאחרונה כי ניתוח נתוני פייזר העלה כי 44% מהנשים בניסוי סבלו מהפלות. מתברר שהנתון הזה היה תוצאה של חישוב שגוי, שכן פייזר רשמה את ההפלות בשתי עמודות נפרדות, וכתוצאה מכך נספרו פעמיים. גילינו שוב ושוב שאיסוף הנתונים והדיווח של פייזר נמצאים בכל מקום, ולכאורה בכוונה, כדי להקשות על הבירור של סכנות. וולף הודתה בטעות והורידה את הדו"ח המקורי.

עם זאת, בעוד שבודקי עובדות מתמוגגים על הניצחון, יש הרבה ראיות אחרות בחומר של פייזר כדי להוכיח שיש לאסור את הזריקות האלה לתמיד.

במאמר של Substack ב-20 באוגוסט התייחס ד"ר פייר קורי לממצאים אחרים, "מחרידים לחלוטין", על הפלות שנמצאו במזבלות הנתונים של פייזר:
"…בואו נצלול רק בעמוד אחד מתוך האלפים הרבים. ראה להלן, סעיף 5.3.6, עמוד 12 של המסמך שנקרא 'ניתוח מצטבר של דוחות אירועי תופעות לוואי לאחר אישור'. (קישור למסמך המלא)

"מסתכל על הכדור הראשון מתחת לכותרת: מקרי הריון: 274 מקרים כולל:
"בפסקה זו, בקריאה ראשונה, זוהי רק רשימה של אירועים ומספרים שליליים, מפורטת בצורה מבלבלת במקרה הטוב, ומערפלת במקרה הרע. אני חושב שזה האחרון כי אם אתה עושה קצת חשבון פשוט ומנסה לנתח את הפסקה, אתה בסופו של דבר עם זה:

"270 הריונות דווחו בנשים מחוסנות במהלך 12 השבועות הראשונים של מבצע החיסונים. ב-238 מהם, 'לא סופקה תוצאה'. לכן, הם ידעו רק את התוצאה של 32 הריונות שדווחו. מה קרה באותם 32 הריונות שהם עקבו אחריהם?

"הידיים שלי ממש רועדות כשאני כותב את זה, אבל הנה. ב-32 ההריונות הללו, היו:

23 הפלות ספונטניות
2 הפלות ספונטניות עם מוות תוך רחמי
כלומר 25 מתוך 32 ההריונות עם תוצאות ידועות הובילו להפלה, שיעור של 78%. שימו לב שהפלה מתרחשת בדרך כלל רק ב-12-15% מההריונות
2 לידות מוקדמות עם מוות ילודים
הפלה ספונטנית אחת עם מוות ביילוד
תוצאה רגילה אחת
"שים לב שזה מצטבר רק ל-29 תוצאות ידועות, אבל אז הם מציינים ש'דווחו שתי תוצאות שונות לכל תאום' ואז הם מדברים על 'מקרי עובר/תינוק בנפרד ממקרי האם'. אין לי מושג איך לעשות זאת. לפרש את ההסבר הזה של התוצאות, אז אולי זה היה מקרה מוות אחד או שניים פחות (או יותר).
"אז, מתוך 32 ההריונות שהם ידעו את התוצאה שלהם, 87.5% הובילו למוות של העובר או הילוד. לקבור את הנתונים האלה בדרך ולא להתריע לעולם על מה שהם מצאו, זו פעילות פלילית…"

כדי להיות ברור לחלוטין, הכישלון ברישום ודיווח על תוצאות של 238 מתוך 274 הריונות במהלך ניסוי תרופתי הוא פשוט בלתי נסבל. זה לא מוסרי להחריד. והעובדה שגם ה-FDA וגם ה-CDC קיבלו את זה, וטוענים כי "אין ראיות" לפגיעה בנשים בהריון ובתינוקות שלהן היא הוכחה לרשעות ראויה לגינוי.

אין לתקן את מה שהשתבש ב-FDA וב-CDC. האמינות שלהם בציבור נהרסה מעבר לכל התאוששות אפשרית.

ה-CDC יכול לבדוק ולארגן את עצמו מחדש כל מה שהוא רוצה, אבל הוא לא משנה דבר. הם, עד היום, דוחקים בנשים בהריון לקחת זריקה שהם יודעים שתגרום למות תינוקות. לקרוא לזה דיסטופיה של פרופורציות אפיות הוא אנדרסטייטמנט רציני ביותר.

מחקר בחסות CDC ניסה גם להסתיר נתונים

צריך עוד ראיות? מה דעתך על העובדה שהמחקר בחסות ה-CDC שפורסם ב-The New England Journal of Medicine (NEJM) באפריל 2021 – שהיה בשימוש נרחב כדי לתמוך בהמלצת ארה"ב לנשים הרות להזריק – גם תוך עירפול נתונים כדי להסתיר הפלה מוגברת באופן מזעזע.

לפי מאמר זה, שיעור ההפלות במהלך 20 השבועות הראשונים להריון היה 12.5%, שזה רק מעט מעל הממוצע הרגיל של 10%. (בהסתכלות על נתונים סטטיסטיים, הסיכון להפלה יורד משיעור סיכון כולל וממוצע של 21.3% למשך ההריון בכללותו, ל-5% בלבד בין השבועות 6 ל-7, עד ל-1% בין שבועות 14 ו-20)

עם זאת, יש בעיה ברורה בחישוב זה, כפי שהודגש על ידי ד"ר אירה ברנשטיין, סנג'ה יובאנוביץ' ודין מקלאוד, HBSc, מטורונטו. במכתב לעורך מ-28 במאי 2021, הם ציינו כי:

"בטבלה 4, המחברים מדווחים על שיעור הפלות ספונטניות <20 שבועות (SA) של 12.5% ​​(104 הפלות/827 הריונות שהושלמו). עם זאת, שיעור זה צריך להתבסס על מספר הנשים שהיו בסיכון ל-SA עקב קבלת החיסון ועליו להוציא את 700 הנשים שחוסנו בשליש השלישי שלהן (104/127 = 82%).

במילים אחרות, כאשר אתה לא כולל נשים שקיבלו את הזריקה בשליש השלישי שלהן (מאחר שהטרימסטר השלישי הוא אחרי שבוע 20 ולכן אין לספור אותם בקביעת שיעור ההפלות בקרב אלו שהוזרקו לפני שבוע 20), שיעור ההפלות הוא 82% . (השגיאות במאמר זה של NEJM נסקרו גם במאמר מדע, בריאות הציבור ובמאמר החוק שפורסם בנובמבר 2021.)

מתוך אותן 104 הפלות, 96 מהן התרחשו לפני 13 שבועות של הריון, מה שמצביע מאוד על כך שזריקת קוביד במהלך השליש הראשון היא מתכון מוחלט לאסון. אז הנה עוד ניסיון להסתיר את העובדה שיותר מ-8 מתוך 10 הריונות עלולים להיפסק כתוצאה מהזריקה.

נכון ל-12 באוגוסט, מסד הנתונים של Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) רשם 4,941 הפלות לאחר זריקת הקוביד-19. לשם השוואה, דוחות התמותה של העובר עבור כל שאר החיסונים שדווחו ל-VAERS ב-30 השנים האחרונות הם 2,239.

שיעורי הילודה צונחים לפתע ברחבי העולם

בנוסף להפלות, אנו בוחנים גם את שיעורי הילודה הצונחים בפתאומיות, דבר המצביע על כך שלזריקות קוביד19 יש השפעה שלילית גם על הפוריות העתידית.

קורי מציין: "אלה טיפות גדולות, והן מתרחשות, כמעט כמו שעון, בערך 9 חודשים לאחר שנשים הרות ברחבי העולם החלו להתחסן".

לדוגמה, גרמניה פרסמה לאחרונה נתונים המראים ירידה של 10% בשיעור הילודה במהלך הרבעון הראשון של 2022.

גרמניה לידות ברבעונים ראשונים קרדיט: המשרד הפדרלי לסטטיסטיקה, ויסבאדן 2022

גרף שיעורי הילודה בשוודיה נראה כמעט זהה, עם ירידה של 14%. לדברי גונאר אנדרסון, פרופסור שוודי לדמוגרפיה באוניברסיטת שטוקהולם: "מעולם לא ראינו דבר כזה לפני כן, שהתחתית פשוט יורדת ברבע אחד בלבד."

לידות חי שוודיה קרדיט: סטטיסטיקת שוודיה

בין ינואר לאפריל 2022, שיעור הילודה של שוויץ היה נמוך ב-15% מהצפוי, שיעור הילודה של בריטניה ירד ב-10% ושיעור הילודה של טייוואן ירד ב-23%.

בהונגריה, חבר הפרלמנט דורו דורה הביע דאגה מירידה של 20% בשיעור הילודה במהלך ינואר 2022, בהשוואה לינואר 2021.

גם ארה"ב מראה סימנים של ירידה בלידות חי. נתונים זמניים מצפון דקוטה מראים ירידה של 10% בפברואר 2022, ירידה של 13% במרץ וירידה של 11% באפריל, בהשוואה לחודשים המקבילים ב-2021.

במאמר נגדי ביולי, מייק קמפבל דיווח כי בחמש המדינות עם ספיגת נגיף הקוביד-19 הגבוהה ביותר, הפריון ירד ב-15.2% בממוצע, בעוד שחמש המדינות עם ספיגת נגיף הקוביד-19 הנמוכה ביותר הראו בממוצע הפחתה של 4.66% בלבד.

להלן טבלה בטוויטר המשווה נתוני לידה חיה ל-2021 ו-2022 במספר רב של מדינות.

נתוני לידה 2022 קרדיט: Birth Gauge

נשים רבות מדווחות על אי סדירות במחזור לאחר הזריקה

שיעורים גבוהים של אי סדירות במחזור לאחר הזריקה הם גם סימן אזהרה לכך שכושר הרבייה עלול להיפגע. נכון ל-12 באוגוסט, היו 31,443 דיווחי VAERS על הפרעות מחזור.

השינויים כוללים מחזורים כבדים וכואבים יותר ושינויים באורך הווסת, כמו גם דימום פורץ או כתמים בלתי צפויים בקרב נשים הנוטלות אמצעי מניעה ארוכות טווח או כאלה שנמצאות לאחר גיל המעבר ולא קיבלו מחזור שנים או אפילו עשורים.

פקידי בריאות ניסו לנקות את הדיווחים, אך מחקר שפורסם ב- Obstetrics & Gynecology – הממומן על ידי המכון הלאומי לבריאות הילד והתפתחות האדם (NICHD) והמשרד הלאומי למחקר על בריאות האישה של המכון הלאומי לבריאות – אישר קשר בין אורך המחזור החודשי וזריקות קוביד-19.

לדברי המחברים, ייתכן שהתגובה החיסונית שנוצרה על ידי זריקות ה-mRNA משפיעות על ציר ההיפותלמוס-יותרת המוח-שחלה, אשר ממלא תפקיד ידוע בתזמון המחזור של האישה. המחברים ציינו: "הממצאים שלנו עבור אנשים שקיבלו שתי מנות במחזור בודד תומכים בהשערה זו. בהינתן לוח המינון של חיסוני mRNA קוביד-19 בארה"ב (21 ימים עבור פייזר ו-28 ימים עבור מודרנה), אדם המקבל שתי מנות במחזור בודד היה מקבל את המנה הראשונה בשלב הזקיק המוקדם. והוסיפו "השונות באורך המחזור נובעת מאירועים המובילים לגיוס והבשלה של הזקיק הדומיננטי בשלב הזקיק…"

ראיות מטרידות אחרות

מחקר חלוקה ביולוגי יפני עבור התרכיב של פייזר הראה גם שחלבון ספייק מזריקות קוביד-19 מצטבר בשחלות נשיות ואשכים גבריים, וקיים חשש אמין שזריקות הקוביד-19 יגיבו עם סינציטין (חלבון מעטפת רטרו-ויראלי) ורבייה. גנים בזרע, ביציות ובשליה בדרכים שעלולות לפגוע בפוריות ובתוצאות הרבייה.

מחקר חולדות של פייזר-ביונטק גילה שהזריקה יותר מהכפילה את השכיחות של אובדן טרום השרשה (כלומר, הסיכון לאי פוריות), והובילה למומים בפה/לסת, גסטרושיזיס (מום מולד בדופן הבטן) וחריגות בפינה הימנית, קשת אבי העורקים צדדית וחוליות צוואר הרחם.

כפי שציין The Exposé: "עם זה, איך לעזאזל הצליחו הרגולטורים לרפואה ברחבי העולם לקבוע בהנחיות הרשמיות שלהם ש'מחקרים בבעלי חיים אינם מצביעים על השפעות מזיקות ישירות או עקיפות ביחס להריון'? ואיך הם הצליחו לקבוע 'לא ידוע אם לחיסון פייזר יש השפעה על הפוריות?
האמת היא שהם בחרו באופן אקטיבי לטשטש את זה. אנו יודעים זאת הודות לבקשת חופש מידע (FOIA) 36 שהוגשה למשרד הממשל האוסטרלי למינהל מוצרים טיפוליים (TGA).

אפשר לקרוא עוד על כך במאמר של The Exposé מ-19 ביולי, "FOIA חושף כי הרגולטורים של פייזר ורפואה הסתירו סכנות של חיסון נגד נגיף הקורונה במהלך ההריון, לאחר שמחקר מצא שזה מגביר את הסיכון למומים מולדים ולפוריות."

אנו רואים גם עלייה פתאומית בתמותת תינוקות. ה-Exposé הדגיש נתונים מסקוטלנד, המראים כי מקרי המוות של יילודים היו גבוהים ב-119% מעל הנורמה השנתית במרץ 2022.

זריקת הקורונה משפיעה גם על פוריות הגבר

גם פוריות הגבר מותקפת על ידי הנשק הביולוגי הזה. מחקר ישראלי שפורסם בכתב העת Andrology מצא את תרכיב פייזר לקוביד-19 כפוגע בפוריות הגבר באופן משמעותי אם כי זמני, ירידה בריכוז הזרע ב-15.4% ובספירת התנועתיות הכוללת ב-22.1%, בהשוואה לנקודת ההתחלה שלפני הזריקה.

הם החלימו בסופו של דבר, כשלושה חודשים לאחר הזריקה האחרונה, אבל אם אתה משמיד זרע של גבר במשך שלושה חודשים בכל פעם שהוא מקבל זריקת קוביד, אתה מפחית משמעותית את ההסתברות שהוא יוליד ילד במשך חלק ניכר מכל שנה נתונה והסטטיסטיקה שנסקרה למעלה תומכת בכך. זכרו, זריקות ה-mRNA מומלצות במרווחים של שלושה חודשים עבור הסדרה המקורית, וכעת מומלצים מאיצים במרווחים משתנים לאחר מכן.

איימי קלי, מנהלת הפרויקט של צוות ניתוח המסמכים של פייזר של Daily Clout, סוקרת את המחקר הזה וחששות אחרים של פוריות גבר לאחר הזריקה (סרטון למטה).

לסיים את זריקות ה-קוביד עכשיו, לפני שיהיה מאוחר מדי

באוקטובר 2021, כאשר ה-FDA הצביע על האם לאשר את הזריקות נגד נגיף ה-קוביד לילדים בגילאי 5 עד 11, ד"ר אריק רובין, חבר פאנל מייעץ של ה-FDA, פרופסור בהרווארד והעורך הראשי של NEJM, אמר: "לעולם לא נלמד עד כמה החיסון הזה בטוח אלא אם נתחיל לתת אותו. זה בדיוק איך שזה הולך… ואני חושב שאנחנו צריכים להצביע כדי לאשר את זה".

אז, במקרה זה ובמקרים אחרים, הם הודו בגלוי שכל מי שעושה את הזריקה הוא חלק מניסוי. אך יחד עם זאת, ה-FDA וה-CDC התעקשו שהזריקות בטוחות לחלוטין – כל זאת בעוד שיש ברשותן נתונים שמראים שהן הכל חוץ מבטוחות!

לסיכום, אני מסכים עם קורי, שכותב: "… כאשר תרופה או תכשיר חדש מוצגים, תחילה עליך להניח כי כל תופעות לוואי או מקרי מוות שדווחו קשורים להתערבות זו עד שיוכח אחרת. זה מה שאני עושה כאן. עלינו להניח שהחיסונים משפיעים על הפוריות, אלא אם כן יש הסברים מוכחים או אמינים אחרים לירידה פתאומית בשיעורי הילודה מחודש לחודש. אז עצור את הזריקות עד שתוכל להוכיח שהם לא…

"יותר מדי צעירים מתים, יותר מדי הופכים לנכים, יותר מדי הריונות הגיעו למוות עוברי או יילודים כמפורט לעיל, ועכשיו אנחנו מגלים שאם נמשיך עם אובססיית החיסונים הזו, הם לא יוחלפו. זוהי קטסטרופה הומניטרית שנגרמה על ידי מחקר מסוכן.

"מתי העולם יתעורר לאימה המתפתחת במהירות? לאלו מאיתנו שיודעים מה קורה, קשה שלא להרגיש חסרי אונים מכיוון שאנו נאלצים לצפות במוות מיותר ונרחב יותר ויותר. אבל אנחנו נמשיך לנסות להוציא את האמיתות הללו החוצה למרות הצנזורה והתעמולה האדירה שמציפה את העולם.

"יש לנו חובה מוסרית ואתית ואנו לוקחים את האחריות הזו ברצינות לא משנה מה יבוא עלינו. תפסיקו עם החיסונים, עכשיו. ואם אנחנו לא יכולים לעצור אותם, אנחנו חייבים לנסות לשכנע את כל מי שאנחנו מכירים שלא יסכים יותר להתחסן. חייהם ועתידנו תלויים בכך".

ד"ר ג'וזף מרקולה הוא המייסד של Mercola.com. רופא אוסטאופתי, מחבר רבי מכר וזוכה בפרסים רבים בתחום הבריאות הטבעית, החזון העיקרי שלו הוא לשנות את פרדיגמת הבריאות המודרנית על ידי מתן משאב רב ערך לאנשים שיעזור להם להשתלט על בריאותם.

השאירו תגובה

#000